Ekostavby – VHV cup má opět stejné vítěze!

Včera vyvrcholil 4.ročník Ekostavby – VHV cup pořádaný opět v Tenisovém klubu Žatec. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem 17 dvojic, bohužel v pátek před začátkem turnaje se 2 dvojice odhlásily a tak byl konečný počet 15 dvojic. První hrací den v sobotu se zápasy obešly bez výrazných překvapení a do čtvrtfinálových bojů postoupili tak favorité jednotlivých skupin. Včera ráno od 9:00 se rozehrála první dvě čtvrtfinále. V prvním pár Jánošík / Mužík přehrál poměrem 2x 6:2 pár Samek/ Marek, ve druhém čtvrtfinále přehrál domácí pár Koutník/ Fryš své soupeře Cikán / Putyera poměrem 6:4, 6:2. Další čtvrtfinále ovládla dvojice Horák/ Horák, kteří porazili pár Hanzlík / Plomer. Poslední čtvrtfinále ovládla dvojice Jochman / Kahánek, která přehrála domácí pár Martinovský/ Buhl.
Semifinálové utkání začali od 12:30 hodin, když 2x průběh zápasů narušil déšť. Dvojice Jánošík, Mužík přehrála pár Horák, Horák a postoupili tak do svého čtvrtého finále v řadě ve kterém nastoupili proti dvojici Jochman/Kahánek, kteří vyřadili žateckou dvojici Koutník/ Fryš 6:2, 7:6. Vyvrcholení 4.ročníku Ekostavby – VHV cup začalo v 16.hodin, ale moc vyrovnaného boje nepřineslo. Dvojice Kryštof Jánošík s Radkem Mužíkem ukázala zkušenosti s tímto turnajem a pár Jochman, Kahánek přehráli poměrem 6:2, 6:3 a mohli se tak radovat ze čtvrtého titulu v řadě.
Závěrem bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným hráčům a všem fanouškům, kteří hlavně včera vytvářeli skvělou atmosféru. Letošní ročník ukázal opět zvýšenou kvalitu jednotlivých hráčů, několik hráčů hraje top úroveň České republiky a jsme moc rádi, že tito hráči právě navštěvují náš turnaj. Úplným závěrem patří obrovské poděkování společnostem Ekostavby a VHV, kteří tento turnaj zastřešují. Těšíme se na 5.ročník a třeba také někdy poznáme nové vítěze tohoto turnaje.