Vánoční turnaj národní házené 9.12.2023

Oddíl národní házené uspořádal turnaj v mini národní házené v rámci oddílu pro děti ve věku přípravky a mladšího žactva na ukončení kalendářního roku 2023.

Sestavy:

Žatec A – kluci přípravka:

Martin Soukup (1branka), Martin Tomeček (1),  Tomáš Duda, Lukáš  Klecanský (13). Trenérka: A.Týřová.

Žatec B – kluci přípravka:

Adam Milsimer, Martin Krajánek (4), Jan Černý (4), Petr Thun. Trenérka: M.Beldíková.

Žatec C – holky přípravka:

Jessika Tótová, Holubková Šarlota (2), Gabriela Kotapišová (3), Kotapišová Lucie (2), Kodlová Tereza. Trenérky: Š.Zimová, M.Plecitá.

Zápasy:

1. Žatec A – Žatec C                5:2

2. Žatec B – Žatec C                 3:5

3. Žatec A – Žatec B                10:5

Tabulka:

1. Žatec A        4 body          15:7

2. Žatec C        2 body            7:8

3. Žatec B        0 body             8:15

Sestava:

Mladší žactvo – kluci :

Martin Provazník (1), Filip Provazník (1), Vítek Provazník (11), Vojtěch Herman (1), Vladyslav Sodoma. Trenérky: A.Týřová,  M.Beldíková.

Mladší žactvo – žačky:

Sacherová,  Z Fialová (3), Yermakova ( 2), N.Chomátová (3), Klecanská. Trenérky: Š.Zimová,  M.Plecitá.

Zápasy:

1. Žatec žačky- Žatec žáci        4:5 (3:2)

2. Žatec žáci – Žatec žačky       9:4  (5:2)